Novinky

» Všechny novinky
PrestaShop

Filtr produktů

Povolené filtry:

  Elektrické ohradníky  Existuje 64 produktů.

  JAK FUNGUJE ELEKTRICKÝ OHRADNÍK

  Elektrický ohradník se skládá z elektrického generátoru a ohrazení vytyčeného sloupky a vodiči. Elektrický generátor zásobuje vedení ohradníku proudovými impulsy. Tyto impulsy jsou charakteristické vysokým napětím a velmi krátkým trváním (méně než 0,0003 sec.). Nicméně zásah elektrickým proudem je velmi nepříjemný...

  JAK FUNGUJE ELEKTRICKÝ OHRADNÍK

  Elektrický ohradník se skládá z elektrického generátoru a ohrazení vytyčeného sloupky a vodiči. Elektrický generátor zásobuje vedení ohradníku proudovými impulsy. Tyto impulsy jsou charakteristické vysokým napětím a velmi krátkým trváním (méně než 0,0003 sec.). Nicméně zásah elektrickým proudem je velmi nepříjemný a zvířata se učí rychle ohradník respektovat. Elektrický ohradník není jen fyzická, ale i psychická překážka.

  Jaké jsou výhody elektrického ohradníku?

  Elektrický ohradník má mnoho výhod oproti tradičnímu plotu. • Sestavení ohradníku vyžaduje méně práce a nákladů na materiál než tradiční plot. • Flexibilní obměňování a překládání výběhu je možné dle potřeby. Rychlé a lehké sestavení a demontáž dočasných ohrazení. • Určeno pro hlídání i ochranu různých zvířat. • V porovnání s jinými oploceními, jako např. ostnatý drát, nezpůsobuje zvířatům žádná zranění.

  Více
  na stránku
  Zobrazení 1 - 30 of 64 položek
  Zobrazení 1 - 30 of 64 položek