PrestaShop

Filtr produktů

Povolené filtry:

  Granule   Existuje 87 produktů.

  Granulované krmivo pro kočky

  Granule pro koťata, kočky žijící doma - venku, starší a staré kočky, kočky s nadváhou nebo kastrované - to vše nabízíme.

  Granulky prémiové, superprémiové, holistické, krmivo bez obilovin, hypoalergenní, s vysokým podílem masa, ....

  Podkategorie

  • Granule koťe

   Správná výživa od kotěte

   Tak jako u každého mláděte, tak i pro malé kotě je velice důležité začínat se správnými stravovacími návyky.

   Správný start do života se projeví na zdraví a vitalitě Vaší kočky v dospělosti.

   Granulky pro koťata je dobré volit jednak z důvodu velikosti granulek. Granulky kitten  bývají natolik malé, že si s nimi kotě poradí hned po odstavu od maminky. 

   Granule speciálně vyrobené pro koťata jsou také svým složením jiné, než pro dospělou kočku, výrobci přihlíží na potřebu zdravého růstu koťátek.

   Granulkami pro koťata je dobré krmit od 1 měsíce do 12 měsíců věku.

  • Granule dospělí

   Granule pro dospělé kočky CAT

   Na trhu je velká škála kvalitních granulí pro dospělé kočky.

   Mimo to, že jsou granule různých příchutí, ať už s obsahem kuřete, lososa, krůty, ... tak máme ještě další rozlišení kočičích granulí.

   Rozlišení granulí pro kočky je podle toho, kde Vaše kočička žije, zda ji máte doma či venku na zahradě či dvorku. Granule pro dospělé kočky žijící doma mají označení CAT INDOOR, pro kočky žijící venku výrobci používají označení CAT OUTDOOR.

   Další nápis, který může na obalu kočičích granulí být je CAT CASTRATE nebo CAT STERILE , tyto granule jsou speciálně určené pro vykastrované kočky, tady výrobce pamatují na správné složení granulí v návaznosti na hormonální změny, ledviny, močové cesty, ...

   Nejen pro dlouhosrsté kočky jsou určené granule CAT HAIR, CAT HAIRBALL což jsou granule, které zabraňují vzniku trichobezoárů - vytváření chomáčků chlupů v trávícím traktu. 

   Další označení granulí pro dospělou kočku je například CAT SENSITIVE, CAT DENTAL, CAT URINARY ....

   Také je důležité přihlížet na věk kočky a od 10 roku věku kočky začít krmit granule s označením CAT SENIOR.

  • Granule kastrování

   Granule určené pro kastrované kočky

   Granule speciálně určené pro kastrované kočky, kocoury najdete pod označením CAT CASTRATE, CAT STERILISED, CAT STERILE, CAT NEUTERED

   Tyto granule jsou určené pro kočky od 1 roku života se sklony k nadváze, pro ty u kterých je potřeba kontrolovat váhu s ohledem na energetický příjem a zachování svalového hmoty.

   Krmením granulí pro kastrované kočky také podpoříte zdravé močové cesty, je totiž všeobecně známo, že kastrované kočky méně pijí.

  na stránku
  Zobrazení 1 - 24 of 87 položek
  Zobrazení 1 - 24 of 87 položek