Granule Bardog

granule pro psy Bardog

Granule Bardog se prodávají u nás v Rájci - Jestřebí, poblíž měst Blansko, Boskovice, Letovice, Kunštát. Máme skladem nejprodávanější druhy jako jsou granule superpremiové kvality TOP LAMB 60, TOP MEAT 70, TOP PUPPY 60 a hypoalergenní granule, které jsou určeny pro psy citlivé na potravu nebo přímo s alergií na určitou složku, kterou běžné granule obsahují. Jmenované granule jsou také určeny pro pejsky na BARFU.

Mezi hypoalergenníma granulkama nejdeme i vhodné pro psy, kteří mají problémy s pohybovým aparátem nebo pro psy sportující, kdy pohybový aparát je namáhaný více jak u běžných psů. Jedná se o granule pod názvem Bardog Hypoalergenní Venision & Potato - Srnčí maso -brambor - zelenina 19/10 12kg - tyto granule máme osobně odzkoušeny na našich sportujících psech a můžeme jen doporučit. Hypoalergenní granule značky Bardog jsou vyhledávané pro svou vysokou stravitelnost a minimálně zatěžují trávicí systém a snižuje výskyt fekálního zápachu a plynatost u psů a přetočení torza žaludku.  Musíme také zmínit granule Bardog Aktiv Sport. Jedná se o granule v superpremiové kvalitě. Super premium Aktiv Sport je určen pro těžce pracující a sportovní psy, (policie, vojáci, lovecké a saňové psy) kteří jsou vystaveni vysoké fyzické zátěži nebo extrémnímu klimatu. Vysoký obsah vitaminu E podporuje vstřebávání potravy v trávicím traktu a vitamín C podporuje a chrání imunitní systém. Díky vyrovnanému obsahu vápníku a fosforu a specifickým živinám podporuje zdraví kloubů a pevnost kostí. 

Bardog myslí i na ostatní pejsky ve své prémiové řadě, kdy nabízí v 18kg baleních kvalitu za rozumnou cenu, tedy granule dostupné pro každého majitelé pejska.

Správný výběr granulí ovlivní spokojený život Vašeho pejska a tím i Váš. Správná volba se odrazí jak na kvalitě srsti, drápků, projevech zažívání, ... ale také na spokojenosti, přejeme hodně štěstí při výběru těch správných granulí a když budete chtít poradit, neváhejte nás kontaktovat. 

Granule značky Bardog a další ke koupi zde!