Elektrický ohradník (neviditelný plot)

elektrický plot

Elektrické ohradníky pro psy máme od České firmy VNT electronics, s.r.o.  prodávané pod názvem Dogtrace. Jedná se o firmu s dlouholetou zkušeností a díky tomu poskytuje pro své zákazníky kompletní servis a to zaručuje, že Vám nezůstane v rukách zařízení nefunkční bez možnosti opravy a tím i dalšího využívání. Elektronický neviditelný plot d-fence oceníte nejen pro snadné nainstalování a tím vymezení hranice, ve kterém se bude moct Váš pes volně pohybovat, ale hlavně Vám zajistí, že Váš pes již nebude utíkat.

Tento ohradník také nabízí řešení, kdy potřebujete ohraničit oblasti uvnitř vašeho pozemku a nechcete, aby do nich měl váš pes přístup, například záhonky, bazén atd. Celé zařízení lze také velice snadno nainstalovat i v místech, kde klasický plot není možné použít. Z ohlasů od zákazníku víme, že tento plot vyřešení nechtěné utíkání psů a vyřeší tak Vaše obavy o to, že se pes zaběhne, ztratí, někde na svých toulkách někomu nebo něčemu ublíží, způsobí škody, naštve myslivce či sousedy,... Díky principu varování pípnutím nemusíte mít ani strach, že Váš pes bude impulsy za neposlušnost dostávat pravidelně, to určitě ne, každý pes zjistí, že když se pokusí nerespektovat varovné pípnutí přijde impuls a tak po několika pokusech toto vzdá a budete z něj mít spokojeného neutíkajícího pejska.

V mnoha případech po určité době používání psi začali respektovat klasický plot natolik, že nošení obojku bylo nadále zcela zbytečné a to jsou právě ty výchovné metody, kdy si pes přijde sám na to, kde je problém a do zakázaných míst prostě přestane chodit a problém je vyřešen. A máme i způsob jak zamezit cizím psům vlez na Vás pozemek - více v dalším povídání.

Nakupovat ohradníky a příslušenství můžete zde!