Kloubní výživa

kloubní výživa pro lidi a zvířata

Dalším kloubním přípravkem kromě přípravku Alavis, o kterém jsme psali v minulém blogu, je například kloubní přípravek pro psy a kočky na našem trhu je Aptus Apto-flex, jedná se o sirup, který je vhodný podávat při všech pohybových problémech Vašeho čtyřnohého mazlíčka. Tento přípravek je veterináři doporučován i pro zvířata v růstu.
Odborným produktem jako Aptus Apto-flex je i přípravek ArtiVit od firmy Nomaad, jedná se také o sirup, který je vhodný jak pro psy, kočky a jejich mláďata. Firma Nommad se na trhu představila i s kloubní výživou v práškové podobě Artivi Forte -  kloubní výživa a regenerace pro chrupavky a vazy.

V naší nabídce také máme kloubní výživu Geloren dog, tato kloubní výživa je ve forma želatinových kostiček pro výživu kloubů s masovou příchutí. Velké oblibě se těší Geloren Horse,  tuto kloubní výživu si kupují lidé pro podporu zdravých kloubů u koní na jejich bolavý pohybový aparát. Jsou to želatinové čtverečky s třešňovou příchutí, která blahodárně působí jak na klouby, tak svaly a šlachy.

Ráda bych také upozornila na produkty pro psy od firmy Gavino, jsou to čtyři připravky určené pro Vaše pejsky jak už jako prevence nebo při pohybových problémech. Gavino MSM 200 Maxi a Gavino MSM 350 mini jsou dva preparáty, které zlepšují svalovou regeneraci, pomáhají při hojení kloubních zranění a zánětů, uvolňojí křeče a svalové spasmy a v neposlení řadě změkčují zjizvené tkáně. Gavino komplet  je určený pro správnou funkci kloubů a vazů, proti zánětu a bolesti, pro správnou funkci kloubů a vazů, proti zánětu a bolesti - tento přípravek obsahuje i horčík. Gavino Prevent  je vhodný pro preventivní dlouhodobé užívání nebo při zvýšeném riziku pohybových obtíží tento přípravek obsahuje vitamin C.

Kloubní výživa ke koupi zde!