Pamlsky pro psy

Kde koupit pamlsky pro psy na okrese Blansko, v naší prodejně v Rájci - Jestřebí, poblíž měst Blansko, Boskovice, Letovice, Kunštát, Lysice, ... najdete u nás spoustu výborných sušených pamlsků od zdejší firmy Jiří Blažek - výroba krmných doplňků pro psy. 

Tyto pamlsky jsou pro psy výbornou, zdravou odměnou, pamlskem, který chvíli Vašemu psovi vydrží a prospívá jeho zdraví. Jako majitel psa oceníte, že si pes během žvýkání těchto přírodních pamlsků masíruje dásně a dochází k odstraňování zubního plaku ze zubů, díky tomu ušetříte za náročné čištění zubů u veterináře, kde by psa čekala zbytečná narkóza a s ní spojené problémy a zdravotní následky. Dovolím si Vám představit aspoň některé z kvalitních sušených pamlsků pro psy, mimo klasické VEPŘOVÉ UCHO u nás také najdete CHRUPAVKU Z HOVĚZÍ LOPATKY, která se vyznačuje tím, že je bohatá na přírodní kolagen a vápník, což prospívá kloubům a kostem Vašeho psího miláčka.

Mezi ty vůbec nejlákavější a pro psy nejvoňavější sušené pamlsky patří COPÁNEK z vepřových kůží - žvýkačka, které žádný pes neodolá. SUŠENÁ PLÍCA jsou klasickým přírodním pamlskem o jejich oblibě není potřeba nijak více psát. Také o střívkách se není asi potřeba více rozepisovat, jen snad to, že FOUKANÁ STŘÍVKA jsou vhodná jak pro štěňata, tak i pro malá plemena psů, jsou měkká a chutná. 

VEPŘOVÉ OCÁSKY prodáváme ve dvou gramážích 250g a 750g, společně se ZÁUŠKY  jsou stále vyhledávanější odměnou. HOVĚZÍ ŠLACHA je tou pravou žvýkačkou, kterou oceníte nejen vy jako majitelé psa, ale Váš pejsek si ji bude pomaličku odkusovat a zabaví se. Pro ty z Vás co potřebují psa zabavit na delší dobu a kousání je baví máme velké pamlsky jako je PŠTROSÍ NOHA a velké hovězí kosti. V naší nabídce také najdete spoustu masíček od firmy Salač. Jedná se o pamlsky, které jsou vhodné jak pro psy, tak i kočky.

Pamlsky ke koupi zde!