Granule pro kočky

Snad více než naši pejskové jsou vybíraví a nároční na stravu naše kočičky. Správný výběr granulí už od koťátka ovlivní správný vývin a růst. Pro koťátka není až tak velký výběr granulí různých příchutí a složení, většinou máme od každé značky pro koťata jen jeden druh.

Nabízíme granule od různých výrobců označené jako Kitten, v různých gramážích. Již pro dospělé kočky je na výběr z granulí od mnoha výrobců, ale také v mnoha příchutích, kdy se výrobci předbíhají v nápadech. Je nutné si vyzkoušet na menších baleních, zda o daný druh bude mít Vaše kočička zájem, zda budou tím správným krmením pro ni.

Najdete u nás také granule pro kočky kastrované Stelised, Castrate nebo pro kočky starší Senior, Bez ohledu na délku a hustotu srsti mívá většina koček problémy se strávením a vyměšováním trichobezoárů (chomáčky chloupků v trávícím ústrojí). Stává se tak při údržbě srsti kočky, kdy se kočce díky olizování srsti vytvoří v žaludku smotek slepených chlupů. Tyto smotky mohou způsobit dávení, různé střevní potíže a problémy s trávením a vstřebáváním živin vůbec a i pro tyto kočky u nás nejdete granulky.

Další kategorii koček, jsou kočky s problémem močových cest, pro ty jsou určeny granule urinární, kdy dané granule zaručující nižší pH v močovém ústrojí kočky a napomáhají kočkám udržovat zdravé močové cesty. Části populace dospělých koček významně prospívá nižší obsah hořčíku v potravě - pomáhá tak redukovat výskyt onemocnění močových cest.

Mimo granulí Vaše kočka nepohrdne ani nějakou kapsičkou, paštikou, vaničkou. V naší prodejna a v našem eshopu najdete řadu kvalitních, masových výrobků značky Animonda, Nuevo, Vitakraft, Schmusy, Calibra, Brit, Gemon, Lechat, ... Výborným pomocníkem pro správné trávení Vaší kočky je i tráva, kterou také nabízíme a v neposlední řadě, by Vaší kočičce nemělo chybět ani mlék, které také nabízíme (není vhodné zatěžovat zažívání Vaší kočičky běžným mlékem určeným pro lidi).

Granule ke koupi zde!