Protištěkací obojek

Stále více lidí řeší nepříjemné, nežádoucí štěkání svého psího mazlíčka a řeší dilema zda pořídit protištěkací obojek nebo jak tuto situaci řešit. Proto se na nás stále častěji majitelé psů obrací s otázkami jako jsou: Vyřeší protištěkací obojek nežádoucí štěkání psa? Jak vlastně protištěkací obojek funguje? Neublíží protištěkací obojek psovi? Nebudou ho impulsy od obojku příliš bolet? Nebude pes s protištěkacím obojkem trpět? Je bezpečné používat  protištěkací obojek? ....

Pokusíme se Vám na některé často kladené dotazy odpovědět. Ano protištěkací obojek  od firmy Dog Trace vyřeší problém s nežádoucím štěkáním Vašeho psa a to ať už štěká, když je doma sám ze zlozvyku nebo proto, že je na dvoře či zahradě a vidí sousedovic psa či kočku, štěká na kolemjdoucí lidi nebo třeba jak právě náš pes, štěká v autě za jízdy na všechna auta, která projíždí okolo a spoustu dalších a dalších příčin psího štěkotu. Obojek  proti štěkání má několik úrovní impulsů a proto je také pro Vašeho psa bezpečný a aby byl obojek doopravdy právě na Vašeho psa, tak protištěkací obojky firmy Dog Trace se dodávají ve 4 provedeních - vyrobeno pro různé rasy dle velikosti a také citlivosti psa. Pro ta nejmenší plemena (mezi zástupce patří jezevčík, shi-tzu, bišonek, apod.) se vyrábí obojky DOGtrace obojek proti štěkání d-mute Small Light, pro psy o něco málo větší máme obojky DOGtrace obojek proti štěkání d-mute Small, tento obojek je vhodné používat na psy jako jsou bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, apod..

Pro plemena střední a velké jako jsou německý ovčák, retrívr, ridgeback, setr, atd je vhodné použít obojek DOGtrace obojek proti štěkání d-mute Light a pro ty největší psy je výrobcem dodáván obojek DOGtrace obojek proti štěkání d-mute vhodný na psy jako jsou rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga, apod. Ptáte se zda, když se rozhodnete pro koupi protištěkacího obojku jsme Vám jej schopni rychle dodat, odpověď zní ANO, převážnou většinu těchto obojků držíme skladem a hned zasíláme. Věřte nám, že tento proitštěkací obojek Dog Trace Vám usnadní život, pomůže vyřešit problémy se sousedy, kteří si neustále stěžují na štěkot. Na okrese Blansko, poblíž měst Blansko, Boskovice, Letovice, Tišnov máte možnost si obojky koupit přímo na prodejně v Rájci - Jestřebí.

Protištěkací obojek ke koupi zde!