Elektrické ohradníky

Ptáte se zda se na okrese Blansko dají koupit věci pro stavbu elektrického ohradníku? Pak odpověď zní ANO. V naší prodejně Chovatelských a hospodářských potřeb v Rájci - Jestřebí, na okrese Blansko, poblíž měst Blansko, Boskovice, Letovice, ... najdete potřebné věci pro stavbu elektrických ohrad pro psy, kočky, koně, ovce, kozy, krávy a ostatní hospodářská zvířata.

Máme pro Vás připravené elektrické ohradníky značky Fencee od českého výrobce VNT electronics s.r.o. , tato firma má dlouholetou tradici ve výrobě elektronických výcvikových obojků a plotů značky Dog Trace, které také u nás na prodejně nabízíme a základní modely máme skladem. Co je důležité při výběru správného zdroje pro elektrickou ohradu? Vědět, který zdroj je pro Vaše zvíře ten správný, přičemž výběr je ovlivněn druhem zvířete a výškou, dalším faktorem je, zda generátor budete moct připojit na 230V nebo budete muset sáhnout po bateriovém zdroji na 12V.

Dalším faktorem, který ovlivní správnou funkci a tím i bezpečnost paseného zvířete je porost, který bude pod ohradou (to vše je ovlivněno časem farmáře, jak často může trávu pod ohradníkem posíct) a proto je lepší, si brát ohradník již s nějakou rezervou, tato rezerva se Vám může vyplatit i v případě, že budete muset třeba přidat další vodič, takovým příkladem je to, že budete muset zvýšit ohradu u koní jen kvůli tomu, že do stáda přibude kůň, který rád ohradníky překonává skokem.

Pro stavbu kvalitní a bezpečné ohrady je také důležitý výběr dobrých vodičů. Zda zvolit pásku, lanko nebo drát je otázka, kterou si často mnoho lidí klade. U správného výběru vodičů je důležitý faktor, zda bude ohrada stále nebo mobilní, které zvíře v ní bude pasené a také povětrnostní podmínky. A dokonce i na barvě hodně záleží. V poslední řadě také nesmíte zapomínat na označení Vaší ohrady cedulkou POZOR!!! Elektrický ohradník, kterou také u můžete zakoupit.

Elektrické ohradníky ke koupi zde!