Oblečky pro malé psy od českého výrobce

pes v mikině

V naší nabídce najdete nově oblečky od české výrobce SanDog. Jedná se o výrobky vysoké kvality, je dbáno hlavně na funkčnost, praktičnost a to vše ruku v ruce s designem. Oblečky firmy SanDog jsou výjimečné především díky funkčním materiálům, které se běžně používají pro sportovní a outdorové oblečení pro lidi, což zaručuje, že se pejsci v tomto oblečení cítí příjemně.
Každý majitel malého psa určitě ocení střih, který zajistí ničím nerušený volný pohyb a to i při sportovních aktivitách. 
V naší nabídce se postupně budou objevovat mikiny pro psy, pláštěnky pro psy, bundy pro psy, trička pro psy a luxusní oblečky.
Každý majitel psa sám nejlépe ví, kdy psa ochránit před mrazem a nepříznivým počasím. 
Pří výběru správného oblečení Vašemu pejskovi rádi pomůžeme. Navštivte nás v naší prodejně v Rájci - Jestřebí, Blansko, kde si můžete pohodlně vše prohlédnout a vyzkoušet. 
Mimo oblečků značky SanDog máme i výrobky dalšího českého výrobce I love pets s.r.o. a německého výrobce Trixie.
Nenechte se zimou zaskočit a buďte připravení, tak aby Váš psí miláček měl nejen plnou misku, ale i to správné teplé oblečení na vycházky. 
Není nic hezčího než příjemně strávený čas s pejsek na procházce, kdy se neklepe zimou a užívá si společně s Vámi strávené chvíle.
Také je určitě důležité zmínit, že je třeba dbát i o starší a staré pejsky, kteří se už na procházkách až tak nemohou zahřát pohybem. Teplo na záda a pohybový aparát jim uděle jen dobře. Díky správně zvoleným oblečkům mu zajistíte i delší život, díky tomu, že organismus nemusí zvládat prudké změny teplot. Je tomu stejně u lidí, psů i koní.
I při oblékání ale platí pravidlo, že vše s rozumem a nic se nemá přehánět. 
Nezapomínejte při výběru oblečků hlavně na funkčnost a praktičnost!!! 

Mikiny ke koupi zde!