Zdravé pamlsky pro psy

Mezi zdravé pamlsky pro psy můžeme zařadit tzv. přírodní pamlsky, které také můžeme zařadit do kategorie přírodního sušeného doplňkového krmiva pro psy.
Tyto pochoutky pochoutky vyhovují přirozeným požadavkům psů všech velikostí i věkových kategorií. Tyto sušené pamlsky se vyrábějí ze zbytků, které vznikají na porážkách, tudíž se jedná o maso, svalovinu, kosti, kůže veterinárně prověřené a tudíž nezávadné. Dalším sušením z nich vznikají neodolatelné pamlsky, které se hodí jak pro štěňata, staré psy, bezzubé psy, psy trpící nadváhou čí nechutenstvím.
Tyto pamlsky charakterizuje jejích vůně (zápach) a to je dáno tím, že se syrové maso, střívka, kosti, kůže, uši, plíce, pařátky, šlachy, dršťky , ... suší a nepřidávají se konzervanty. Při výrobě je dbáno na hygienu, vše probíhá při takových teplotách, aby nedošlo k výskytu plísní a jiných choroboplodných škůdců. Takto vyrobené pamlsky se spíš využívají u chovatelů jako odměna, která má chvíli psa zabavit, při které si pes potrénuje svalstvo v tlamě, řádně si při žvýkání a okusování odrhne zubní kámen a zubní plak. 
Pamlsky takto vyrobené zaručí tedy můžeme určitě zařadit do zdravé stravy Vašeho pejska. Přírodní pamlsky jsou také vhodné pro majitelé psů,kteří vyznávají BARF. Tyto pamlsky se také, jak je dle způsobu zpracování jasné, řadí mezi pamlsky s vysokým obsahem masa. 
Věřte, že pamlsky, které nám zapáchají, což u těchto pamlsků je jeden z průvodních znaků, Vaši psí mazlíčci budou milovat. 
Proto určitě neváhejte a vyzkoušejte a vyberte si z naší nabídky, Preferujeme české výrobce těchto přírodních odměn a to i proto,že k nám takto zpracovávané pamlsky nerazí kus cesty ze zahraničí a můžeme Vám majitelům psů nabídnout 100% českou kvalitu.
Najdete u nás vepřové uši, vepřová střívka tvrdá i foukaná, hovězí šlachy, hovězí svalovinu, pštrosí nohy, pštrosí kosti, vepřové nožky, hovězí nohy, slepičí pařátky, králičí uši, plíce, dršťky, vepřové ocásky,....

Pokud by jste si chtěli nějaký pamlsek vašemu pejskovi zakoupit, stačí kliknout a vybrat si.