Geloren kloubní výživa pro koně (1 x sáček 450g) 30 tablet Zvětšený náhled

Geloren kloubní výživa pro koně a lidi (1 x sáček 450g) 30 tablet

GELORENHORS/1

Nový produkt

Kloubní výživa pro koně a lidi

Více detailů

1 Položka

Skladem

500,00 Kč včetně DPH

Více info

Péče o klouby, šlachy a vazy

V poslední době se největší oblibě mezi kloubními výživami těší právě Geloren, převážná většina majitelů koní si želatinovou tabletu dopřeje sama pro sebe. Účinek je zaručený, vyzkoušeno velkým množstvím zákazníků a existují jen kladné ohlasy a velká spokojenost. Také vyzkoušejte, určitě Vám Geloren pomůže při Vašich pohybových problémech.

GelorenHA je doplňkové krmivo s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, chondroitin sulfátu a želatiny, jež velmi efektivně vyživuje klouby koní a dalších savců. Pro psy je určena varianta Gelorendog. Kyselina hyaluronová obsažená v GelorenuHA, Nutrihyl®, má speciálně upravenou molekulovou hmotnost zajišťující maximální účinnost.

Předchůdcem vylepšeného GelorenuHA byl přípravek Gelorenhorse.

Kloubní výživa ve formě želatinových tablet je navržena tak, aby nabídla chovatelům možnost přesně sledovat dávku podávaných látek SYSADOA (chondroprotektiv) pro preventivní ochranu kloubů a šlach aktivních zvířat, nebo doléčení zvířat v rekonvalescenci. V porovnání se sypkými a tekutými přípravky je dávkování GelorenHA velmi jednoduché, přesné a nevyžaduje použití žádných odměrek či vah. Zároveň ho není nutné mísit s potravou.

 

Výhody GelorenuHA

Vysoký obsah kyseliny hyaluronové
Efektivní podpora kloubů
Jednoduché dávkování
Neobsahuje žádné dopingové látky
Veškeré použité suroviny jsou potravinářské kvality (může ochutnat i chovatel)

Složení


vyziva kloubu pro kone slozeniKyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů, má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.

Chondroitin sulfát - jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.

Želatina - důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

Dávkování

Pro maximální účinek se doporučuje podávat přípravek minimálně po dobu 60 dní a kúru 2x - 3x za rok opakovat. Pro výraznější a rychlejší efekt na počátku podávání doplňku je možné denní dávku zdvojnásobit.


Geloren davkovani klouby

Trávicí systém každého zvířete je trochu jiný. Například člověk jako všežravec potřebuje denní dávku kyseliny hyaluronové odpovídající jedné kostce GelorenuHA.

 

Balení GelorenHA

V jednom balení je 90 kusů Gelorenu, proto vystačí nejméně na měsíční kúru.

GelorenHA (dříve Gelorenhorse) se prodává v praktickém kyblíku, ve kterém jsou tablety navíc rozdělené do tří sáčků po 450 gramech. Speciální sáčky jsou upraveny tak, aby nedocházelo k odpařování vody skrz obal a želatinové kostky zůstaly měkké (úbytek vody z tablet nemá vliv na funkčnost Gelorenu) .

Doporučujeme skladovat při pokojové, anebo nižší teplotě.

 

Jak naučit koně přijímat GelorenHA

Koně jsou velmi vybíravá zvířata a naučit některé jedince přijímat pamlsky je náročný úkol. Ani v případě našeho přípravku tomu není jinak. Někteří koně nechtějí přijímat Geloren převážně z nedůvěry k želatinové formě, na počátku je tedy nutné tuto nedůvěru zvířete překonat. Nabízíme několik rad, které se osvědčily při navykání koní na gelové tablety.

  • Při první aplikaci nařežte Geloren na malé kousky
  • Malé kousky je možno podávat z ruky, se suchým chlebem, nebo zamíchat do jádra a müsli
  • Želatinu můžete koně naučit žrát i pomocí podávání gumových medvídků (např. HARIBO)
  • Geloren lze také vysušit do podoby tvrdých kostek, aniž by došlo ke ztrátě účinnosti!

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Geloren kloubní výživa pro koně a lidi 1350 g (3x sáčky 450g) 90 tablet
Geloren...

Kloubní výživa pro koně a lidi