Akutol Vet spray 60ml Zvětšený náhled

Akutol Vet spray 60ml

HS AKUTOL

Nový produkt

Ošetření ran

Více detailů

Dostupnost do 7 dnů

120,00 Kč včetně DPH

Více info

Sprej na rány i jako prevence

Trápí Vás stále poraněné packy Vašeho pejska, pak určitě vyzkoušejte tekutá obvaz Akutol.

Akutol se používá k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění. Zejména je vhodný u povrchových poranění tlapek a mnozí majitelé psů začaly tento přípravek používat i jako prevenci před sportovním výkonem jako je třeba běhání po koberci v halách.

Charakteristika: ochranný plastický obvaz ve spreji s hnacím plynem.

Indikace: AKUTOL™ VET sprej ad us. vet. se používá k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění. Zejména je vhodný u povrchových poranění tlapek dolních končetin. Po nanesení do 3 minut zasychá a vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu. Plastická ochrana zabraňuje přístupu cizorodých látek ze zevního prostředí, přitom ale nezabraňuje přirozené perspiraci pokožky. Rána zůstává uzavřená před nepříznivými vlivy, proces hojení pod plastickou vrstvou obvazu však probíhá. Obvaz je ve vodě nerozpustný. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3-4 dnech postupně probíhajícím zeslabením plastické vrstvy otěrem. Vyžaduje-li to charakter hojené rány, je možné postřik prostředkem AKUTOL™ VET sprej ad us. vet. po 3 dnech opakovat.

Způsob použití:

Před upotřebením protřepat. Nádobku je nutné držet ve svislé poloze. Přípravek se aplikuje stiskem rozprašovače nad ošetřovaným místem ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu poranění. Aplikuje se postřikem na povrch ošetřovaného místa tak, aby z ošetřované plochy nestékal.